Hakkımızda

notindir.com  sınava hazırlanan öğrenciler için Ders Notları, Sınav Soruları, Bilimsel Makaleler, Pdf Haline Getirilmiş Kitaplar, Slayt ve Metin halindeki eğitim dokümanlarını hazırlayarak siz değerli takipçilerimize iletir.

notindir.com 2023 yılında yüzlerce kategoride eğitim sektöründe ders notları ve birçok eğitimsel kaynakları hazırlayarak siz değerli takipçi ve ziyaretçilerimizi bilgilendirmek üzerine inşa edilmiş ve açılmıştır. Sektördeki eğitim severlerini baz alan internet sitemize en güncel içerikleri ekliyoruz. Sitemizdeki arama kısmından arama yaparak tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

notindir.com adil bir internet sitesi olmakla beraber içerikleri kendi üretir. Ekibimiz tarafından girişi yapılan özgün yazılar izinsiz kopyalanıp yazılamaz. Bizlerle iletişime geçmek istiyorsanız tıklayınız.

Not: Yayınlamış olduğumuz içeriklerdeki dokümanları dosya paylaşım sitelerinden almaktayız. Herhangi bir telif hakkı bulunulması durumunda sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez. Telif Hakkı bulunulması durumunda bizimle iletişime geçildiği taktirde içerik sitemizden kalıcı olarak  silinir.