KPSS Tarih Video Ders Notu PDF İndir

KPSS Tarih Video Ders Notu

KPSS Tarih Video Ders Notu PDF İndir, Kamu Personel Seçme Sınavı Ortaöğretim, Önlisans, Lisans, EKPSS Tarih Video Konu Anlatımı Özet Video Defteri.

KPSS sınavına hazırlanan memur adayı takipçilerimiz için tamamı el yazısından oluşan KPSS Tarih Konu Anlatım YouTube videoları dinlenerek özenle hazırlanmış video ders notlarını sizler için derleyerek PDF formatından oluşturduk. Yazımızın devamındaki bağlantılardan güncel KPSS Tarih Konu Anlatımlı Video Ders Notlarını görüntüleyip ücretsiz indirebilirsiniz.

KPSS Tarih Video Ders Notları.pdf

İndirmek İçin TIKLAYINIZ.

Bu PDF içerisinde;

İslamiyet Öncesi Türk Tarihi, İlk Türk – İslam Devletleri ve Beylikleri, Osmanlı Devleti Kuruluş ve Yükselme Dönemleri, Osmanlı Devleti’nde Kültür ve Uygarlık, XVII. Yüzyılda Osmanlı Devleti (Duraklama Dönemi), XVIII. Yüzyılda Osmanlı Devleti (Gerileme Dönemi), XIX..Yüzyılda Osmanlı Devleti (Dağılma Dönemi, XX. Yüzyılda Osmanlı Devleti, Kurtuluş Savaşı Hazırlık Dönemi, I. TBMM Dönemi, Kurtuluş Savaşı Muharebeler Dönemi, Atatürk İnkılapları, Atatürk İlkeleri, Partiler ve Partileşme Dönemi (İç Politika), Atatürk Dönemi Türk Dış Politikası, Atatürk Sonrası Dönem, Atatürk’ün Hayatı ve Kişiliği konularına ait güncel ders notlarına, konu anlatımında ve video ders deftrerine ulaşabilirsiniz.

Sitemizde KPSS sınavına dair tüm notları ve kaynakları kolaylıkla bulup görüntüleyebilirsiniz. Notindir sınava girecek tüm memur adaylarına başarılar diler.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*