Matematik Eğitimi ÖABT Ders Notu PDF İndir

Matematik Eğitimi ÖABT Ders Notu

Matematik Eğitimi ÖABT Ders Notu PDF İndir, Okul Öncesi ÖABT matematik eğitimi video ders notları ve özet konu anlatımlı kavram haritası.

Okul Öncesi Öğretmenliği ÖABT sınavına hazırlanan öğretmen takipçilerimiz için Matematik Eğitimi ÖABT video ders notları, kavram haritası ve özet konu anlatımını tek PDF halinde düzenleyerek siz değerli öğretmenlerimizin sınava daha hızlı çalışması için paylaştık.

Matematik Eğitimi ÖABT Video Ders Notu.pdf

Matematik Eğitimi ÖABT Video Ders Notları PDF İndir (Google Drive)

Doküman İçeriği: Erken çocukluk döneminde matematiğin tanımı ve önemi, matematik eğitiminde ilke ve standartlar; matematik kavramlarını ve bilimsel düşünme becerilerini öğretme teknikleri ve yöntemleri; matematik eğitimi ve oyun; matematik programları (Building Blocks, STEM, GEMS (Great Explanation in Math and Science, Big Maths for Little Kids); temel matematiksel kavramlarının kazanılması, problem çözme, eşleştirme-karşılaştırma-sınıflandırma-sıralama-örüntü oluşturma, sayılar ve sayma, sayı kavramının öğretim aşamaları, semboller, işlemler, geometri, mekanda konum, ölçme, veri analiz-grafik/olasılık; matematik etkinlikleri planlama ve uygulama.

notindir.com sitesinde Okul Öncesi ÖABT ders notlarının tamamı bulunmaktadır. Site içi arama yaparak veya kategorileri takip ederek tüm ders notlarına ulaşabilirsiniz. Not isteklerinizi yorum kısmından talep oluşturabilirsiniz. Gireceğiniz Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi sınavında tüm öğretmenlerimize başarılar dileriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*