Öğrenci Tanıma Teknikleri ve Yaklaşımlar Ders Notu PDF İndir

Öğrenci Tanıma Teknikleri ve Yaklaşımlar Ders Notu

Öğrenci Tanıma Teknikleri ve Yaklaşımlar Ders Notu PDF İndir, okul öncesi öğretmenliği ÖABT Öğrenci Tanıma Teknikleri kavram haritaları ve özet ders notu.

Çocuğu tanımanın amacı ve önemi; farklı açıdan çocukları tanıma, çocukları tanıma ilkeleri, çocukları tanımada kullanılan teknikler ve özellikleri (gözlem, olay kaydı, bireysel görüşme, ev ziyaretleri); erken çocuklukta kullanılan testler (gelişim testleri, projektif testler, zekâ testleri); çocuğu oyun ve resim yoluyla tanıma; portfolyo (gelişim dosyası) ve yaklaşım notları pdf formatında paylaştık. Öğrenci tanıma teknikleri ve yaklaşımlar ders notu ve kavram haritalarına yazımızın devamındaki bağlantılardan ulaşıp indirebilirsiniz.

Öğrenci Tanıma Teknikleri ÖABT Video Ders Notu.pdf

Öğrenci Tanıma Teknikleri ÖABT Video Ders Notları PDF İndir (Google Drive)

notindir.com sitesinde Okul Öncesi ÖABT ders notlarının tamamı bulunmaktadır. Site içi arama yaparak veya kategorileri takip ederek tüm ders notlarına ulaşabilirsiniz. Not isteklerinizi yorum kısmından talep oluşturabilirsiniz. Gireceğiniz Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi sınavında tüm öğretmenlerimize başarılar dileriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*