Okul Öncesi ÖABT Yaklaşımlar Kavram Haritası PDF İndir

Okul Öncesi ÖABT Yaklaşımlar Kavram Haritası

Okul Öncesi ÖABT Yaklaşımlar Kavram Haritası PDF İndir, okul öncesi öğretmenliği KPSS öğretmenlik alan bilgisi testi yaklaşımlar notları.

Bu ders notumuzda erken cocukluk doneminde öğrenmeyi etkileyen faktörler (geri bildirim, motivasyon, pekiştireçler); öğrenme kuram ve yaklaşımları (Davranışçı öğrenme kuramları, Bilişsel Kuramlar, sosyal öğrenme kuramı ve beyin temelli öğrenme kuramları); erken çocukluk döneminde etkili öğrenme için, öğretmenin yapabileceği ortam ve eğitim içeriği düzenlemeleri gibi bir çok sınav konusunun kavram haritalarına kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Yazımızın devamındaki bağlantılardan Okul Öncesi ÖABT Yaklaşımlar kavram haritasını PDF olrak inidirip görüntüleyebilirsiniz.

Öncesi ÖABT Yaklaşımlar Kavram Haritası.pdf

Yaklaşımlar Kavram Haritası ve Ders Notları PDF İndir (Google Drive)

notindir.com sitesinde Okul Öncesi ÖABT ders notlarının tamamı bulunmaktadır. Site içi arama yaparak veya kategorileri takip ederek tüm ders notlarına ulaşabilirsiniz. Not isteklerinizi yorum kısmından talep oluşturabilirsiniz. Gireceğiniz Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi sınavında tüm öğretmenlerimize başarılar dileriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*