Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği Telegram Grupları

Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği Telegram Grupları

Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği Telegram Grupları, AÖF AUZEF Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği bölümü tüm sınıflar Telegram grupları ve kanalları.

Açık Öğretim Fakültesi, Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi ve diğer üniversitelerin Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği lisans programı not paylaşımı ve yardımlaşma gruplarını bu içerikte listeledik. Aşağıdaki bağlantılardan güncel grup ve kanallara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği AÖF-AUZEF

Grup Linki: https://t.me/yiyecekveicecekisletmeciligi

Bu Telegram Grubunda: Soğuk Mutfak, Turizmde E-ticaret Uluslararası Mutfaklar, Turizm Mevzuatı, Yemek ve Mitoloji, Gastronomi Turizmi, Sıcak Mutfak, İşletme Bilimine Giriş, Kokteyl Hazırlama, Dünya Turizm Coğrafyası, İşletme Matematiği, Genel Pazarlama, Menü Planlama, Temel İngilizce, Almanca, Gıda Kontrol Mevzuatı, Beslenme İlkeleri, Gıda Güvenliği ve Hijyen, Protokol ve Görgü Kuralları, Turizm İşletmelerinde İnsan Kaynakları Yönetimi, İktisada Giriş, Tatlı, Pasta ve Ekmek Hazırlama Teknikleri dersleri konularına ve öğrencilerine ulaşabileceksiniz.

notindir.com sitesinde tüm bölümleri Telegram Grupları yer almaktadır. Kategoriyi takip ederek tüm gizli ve açık gruplara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*