Materyal Tasarımı Ders Notları PDF İndir

Materyal Tasarımı Ders Notları

Materyal Tasarımı Ders Notları PDF İndir, Okul Öncesi ÖABT Materyal Tasarımı kavram haritası ve özet konu anlatımı ders notu pdf indir.

Bu ders notunda öğretim süreci ve öğretim teknolojilerinin sınıflandırılması; öğretim teknolojilerine ilişkin kuramsal yaklaşımlar; öğrenme yaklaşımlarında yeni yönelimler; güncel okuryazarlıklar; araç ve materyal olarak öğretim teknolojileri; öğretim materyallerinin tasarımı; tematik öğretim materyali tasarlama; alana özgü nesne ambarı oluşturma, öğretim materyali değerlendirme ölçütleri ders notlarını bulacaksınız. Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi sınavına hazırlanan öğretmenlerimiz için ve üniversite sınavına hazırlanan öğretmen adaylarımız için özenle hazırlanmış ders notuna yazımızın devamındaki indirme bağlantılarından ulaşabilirsiniz.

Materyal Tasarımı ÖABT Video Ders Notu.pdf

Materyal Tasarımı ÖABT Video Ders Notları PDF İndir (Google Drive)

notindir.com sitesinde Okul Öncesi ÖABT ders notlarının tamamı bulunmaktadır. Site içi arama yaparak veya kategorileri takip ederek tüm ders notlarına ulaşabilirsiniz. Not isteklerinizi yorum kısmından talep oluşturabilirsiniz. Gireceğiniz Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi sınavında tüm öğretmenlerimize başarılar dileriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*