Sınıf Yönetimi ÖABT Ders Notu PDF İndir

Sınıf Yönetimi ÖABT Ders Notu

Sınıf Yönetimi ÖABT Ders Notu PDF İndir. Okul öncesi öğretmenliği sınıf yönetimi video ders notları, kavram haritaları ve özet konu anlatımı pdf.

Sınıf yönetimi ÖABT video ders notları içeriği: Sınıf yönetimiyle ilgili temel kavramlar; sınıfın fiziksel, sosyal ve psikolojik boyutları; sınıf kuralları ve sınıfta disiplin; sınıf disiplini ve yönetimiyle ilgili modeller; sınıfta öğrenci davranışlarının yönetimi, sınıfta iletişim ve etkileşim süreci; sınıfta öğrenci motivasyonu; sınıfta zaman yönetimi; sınıfta bir öğretim lideri olarak öğretmen; öğretmen-veli görüşmelerinin yönetimi; olumlu sınıf ve öğrenme ikliminin oluşturulması; okul kademelerine göre sınıf yönetimiyle ilgili örnek olaylar.

Sınıf Yönetimi ÖABT Video Ders Notu.pdf

Sınıf Yönetimi ÖABT Video Ders Notları PDF İndir (Google Drive)

notindir.com sitesinde Okul Öncesi ÖABT ders notlarının tamamı bulunmaktadır. Site içi arama yaparak veya kategorileri takip ederek tüm ders notlarına ulaşabilirsiniz. Not isteklerinizi yorum kısmından talep oluşturabilirsiniz. Gireceğiniz Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi sınavında tüm öğretmenlerimize başarılar dileriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*